Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45269774
Wiadomości
Konkurs "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Po raz 16. startuje ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Ministerstwo Finansów i Business Center Club.

Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze i przyjazne urzędy skarbowe.

Przedsięwzięcie promuje wysokie standardy obsługi klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami.

Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej. Promują administrację podatkową, jako organizację efektywną i sprawną w obsłudze.

Jak wygląda konkurs?

Przedsiębiorcy wypełniają ankiety, które stanowić będą podstawę oceny pracy urzędów skarbowych, wybierając tym samym najlepiej ich zdaniem funkcjonujące jednostki w Polsce. Oceniają nie tylko jakość obsługi w urzędach, ale także łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą ilość punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Założeniem akcji, poza prestiżem i uznaniem dla wyróżnionych urzędów, jest również wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club pod adresem www.bcc.org.pl.

ikona daty04-05-2018, 15:15 ikona autoraib ikona wyświetleń1228
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt