ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
43787817
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
Konkurs "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

Po raz 16. startuje ogólnopolski konkurs „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy", organizowany przez Ministerstwo Finansów i Business Center Club.

Przedsiębiorcy wybierają w nim najlepsze i przyjazne urzędy skarbowe.

Przedsięwzięcie promuje wysokie standardy obsługi klienta oraz tworzenie przyjaznej atmosfery między urzędami skarbowymi i przedsiębiorcami.

Coroczne wyróżnienia są wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów skarbowych, tym samym dla umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej. Promują administrację podatkową, jako organizację efektywną i sprawną w obsłudze.

Jak wygląda konkurs?

Przedsiębiorcy wypełniają ankiety, które stanowić będą podstawę oceny pracy urzędów skarbowych, wybierając tym samym najlepiej ich zdaniem funkcjonujące jednostki w Polsce. Oceniają nie tylko jakość obsługi w urzędach, ale także łatwość komunikacji i kompetencje pracowników Krajowej Administracji Skarbowej.

Urzędy skarbowe, które zdobędą największą ilość punktów w ankietach, otrzymają tytuł „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy". Prawo używania tytułu przysługuje przez 1 rok, do czasu rozstrzygnięcia następnej edycji konkursu.

Założeniem akcji, poza prestiżem i uznaniem dla wyróżnionych urzędów, jest również wzajemne poznanie praw i obowiązków, które towarzyszą działalności urzędów i przedsiębiorstw oraz zachęcanie przedsiębiorców do rzetelnego i terminowego rozliczania się z podatków.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Business Centre Club pod adresem www.bcc.org.pl.

ikona daty04-05-2018, 15:15 ikona autoraib ikona wyświetleń941
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt