Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44835225
Wiadomości
grafika
Festyn w chwaliszewskiej szkole

 

W piękną, słoneczną, czerwcową niedziele, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia, 10 czerwca, odbył się kolejny już Festyn Rodzinny pod hasłem "Jesteśmy Polką i Polakiem". Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boisko wypełniły się tłumem ludzi.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Zacznijmy od sprzedawanych przed i w trakcie festynu losów, do których przypisana była masa nagród. Niecodzienną darmową atrakcją były zamki dmuchane, malowanie twarzy, zabawa wielkimi bańkami mydlanymi. Podczas wspólnej zabawy rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy na scenie. Odbyły się pokazy dziecięcych talentów: wokalne i taneczne. Swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowali również najmłodsi z naszej społeczności uczniowskiej, czyli przedszkolacy i to oni, zresztą zasłużenie otrzymali największe brawa.

Wsparciem dla podniebienia w festynowej kawiarence były domowe wypieki, kawa i herbata a kuchnia serwowała przepyszne hamburgery, hot-dogi, zapiekanki no i oczywiście frytki. Nowością na festynie była ciesząca się niesamowitym powodzeniem wata cukrowa. Każde podniebienie znalazło coś dla siebie.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom, bez których nie udałoby się nam zorganizować tak miłego i rodzinnego popołudnia.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się na kolejnym festynie. Do zobaczenia.

 

Tekst i udostępnienie zdjęć:

Lucyna Felczak

 

 

ikona daty18-06-2018, 09:48 ikona autoraPB ikona wyświetleń1048
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt