ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1procent_200.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
rekrutacja_200_napis.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
41188376
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Piękna Gmina. Bożacin obchodził Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto znane nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. W Bożacinie zgodnie z tradycją panie spotykają się, by wspólnie spędzić czas i w miłej atmosferze podyskutować o ważnych dla nich sprawach.

11 III 2017 r. Rada Sołecka i p. sołtys Lilianna Sekula-Łąkowska wspólnie z paniami z KGW Bożacin zorganizowały spotkanie dla mieszkanek naszej wioski. W tegorocznych obchodach święta uczestniczyli przedstawiciele samorządu (starosta, wiceburmistrz i opiekun wsi), przedstawiciele wiejskich organizacji (OSP, Kółek Rolniczych ,ZMW, KEIR) oraz ks. proboszcz Łukasz Żurawski. Panowie złożyli życzenia wszystkim paniom, a starosta krotoszyński wręczył każdej pani piękny kwiatek.

Zarząd KGW zadbał o to, by nikt nie był głodny. Wszystkim smakowały pyszności pojawiające się na stołach.

Podczas spotkania zorganizowano konkurs „Miss trzepaczki”. Pięć wylosowanych wcześniej pań musiało jak najszybciej ubić białka w misce. Najlepsza okazała się p. Katarzyna Bała. Kolejne miejsca zajęły p. Maria Kowalczyk, p. Krystyna Panek, p. Maria Bernat i p. Lilianna Sekula-Łąkowska. Każda z pań otrzymała upominek. Zwyciężczyni konkursu wręczono również koronę i bilet na wycieczkę na wyspę RODOS (Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką). Nikt nie spodziewał się, że wyspa ta znajduję się na scenie. Tanie linie lotnicze „Miotlot” zawiozły zwyciężczynię na wspaniały wypoczynek. Na miejscu czekała już walizka pełna śmiesznych gadżetów, które mogły się przydać podczas wypoczynku. Były w niej m.in. stroje kąpielowe, kolorowe kapelusze oraz fikuśne okulary przeciwsłoneczne. Pod palmami czekał również kelner, który serwował pyszne drinki. Czas wypocznku jednak szybko minął i trzeba było kończyć zabawę.

Po konkursie czas umilał paniom występ kabaretu „Helka” z Rozdrażewa, który przedstawił w zabawny sposób relacje damsko-męskie. W trakcie spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcia, które będą cenną pamiątką po mile spędzonych chwilach.

ikona daty20-03-2017, 14:59 ikona autoraib ikona wyświetleń1330
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt