Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45232836
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Podsumowanie konkursu wiedzy z zakresu obrony cywilnej

1 marca 2018 roku w dniu obchodów Światowego Dnia Obrony Cywilnej, ustanowionego przez Zgromadzenie Ogólne Międzynarodowej Organizacji Obrony Cywilnej w 1990 roku, w Sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Krotoszynie z udziałem Szefa Obrony Cywilnej Powiatu Starosty Krotoszyńskiego Stanisława Szczotki oraz z-cy Burmistrza Krotoszyna Joanny Król –Trąbki, reprezentującej Szefa Obrony Cywilnej Gminy Krotoszyn, odbyło się podsumowanie konkursu wiedzy z zakresu obrony cywilnej.

Celem konkursu było podtrzymanie wśród społeczeństwa tradycji patriotyczno-obronnych oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa, ratownictwa i ochrony ludności. Konkurs miał również podkreślić znaczenie obrony cywilnej i podnieść świadomość społeczeństwa na temat: samoobrony, zapobiegania i gotowości do działania w razie wypadków oraz katastrof.

Na konkurs wpłynęło 328 ankiet konkursowych. Po sprawdzeniu poprawności wypełnienia ankiet stwierdzono, że 149 ankiet było wypełnionych poprawnie, a 179 ankiet zawierało błędy.

Spośród poprawnie wypełnionych ankiet konkursowych, w dniu 23 lutego 2018 roku w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Krotoszynie dzieci z przedszkola z oddziałem integracyjnym Nr 6 „Kubuś” w Krotoszynie, w obecności komisji losowo wybrały 38 nagrody i nagrodzonych.

Uroczystego wręczenia nagród rzeczowych, ufundowanych przez szefów obrony cywilnej powiatu i gminy Krotoszyn dokonali: Z-ca Burmistrza Krotoszyna Pani Joanna Król-Trąbka oraz Starosta Krotoszyński Pan Stanisław Szczotka.

Starosta Krotoszyński podziękował za liczny udział w konkursie, podkreślił znaczenie obrony cywilnej w życiu człowieka oraz pogratulował szczęśliwcom wiedzy i wygranej.

 

Nazwiska nagrodzonych - TUTAJ

ikona daty02-03-2018, 11:06 ikona autoraczk ikona wyświetleń3296
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt