Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Unia Europejska Pogoda dla Krotoszyna
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
baner200_czyste_powietrze.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
200_rekrutacja_2017.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
35901409
Wiadomości
grafika
Medale pływaków KS Krotosz

Pływacy KS Krotosz 27 maja startowali w Integracyjnych Zawodach Pływackich o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy w Krośnicach. W zawodach brali udział reprezentanci 19 klubów. Pływacy KS Krotosz zdobyli 26 medali: 12 złotych, 5 srebrnych i 9 brązowych.

Wyniki zawodników KS Krotosz:

 

Maja Marcinkowska-II miejsce na 50m stylem klasycznym

III miejsce na 50m stylem grzbietowym

Oliwia Golińska-V miejsce na 50m stylem klasycznym

Lena Kluba – IV Miejsce na 50m stylem klasycznym

Zofia Sójka-III miejsce na 50m stylem klasycznym

Małgorzata Hendrysiak- X miejsce na 50m stylem klasycznym

Julia Bielawna -I miejsce na 50m stylem klasycznym

III miejsce na 50m stylem dowolnym

III miejsce na 100m stylem zmiennym

Monika Jadczak-I miejsce na 50m stylem klasycznym

I miejsce na 50m stylem dowolnym

I miejsce na 50m stylem motylkowym

I miejsce na 100m stylem zmiennym

Sztafeta dziewcząt 4x50m stylem dowolnym-III miejsce

Piotr Niżniowski- III miejsce na 50m stylem klasycznym

III miejsce na 50m stylem grzbietowym

Nikolas Jędrzejak- III miejsce na 50m stylem grzbietowym

Oliwier Muszyński- VI miejsce na 50m stylem klasycznym

Nikodem Przybyło- II miejsce na 50m stylem dowolnym

II miejsce na 50m stylem grzbietowym

II miejsce na 50m stylem klasycznym

II miejsce na 100m stylem zmiennym

Mateusz Brdys- VI miejsce na 50m stylem klasycznym

Hubert Marcinkowski- V miejsce na 50m stylem klasycznym

Adrian Gromski- I miejsce na 50m stylem grzbietowym

I miejsce na 50m stylem motylkowym

I miejsce na 100m stylem zmiennym

II miejsce na 50m stylem dowolnym

Mateusz Chudy- IV Miejsce na 50m stylem klasycznym

Tobiasz Przybyło- IV miejsce na 50m stylem grzbietowym

Patryk Gromski- I miejsce na 50m stylem dowolnym

I miejsce na 50m stylem grzbietowym

I miejsce na 50m stylem motylkowym

I miejsce na 100m stylem zmiennym

Sztafeta chłopców-4x50m stylem dowolnym-III miejsce

 

(włofi)

ikona daty08-06-2017, 14:34 ikona autorammc ikona wyświetleń371
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt