ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
rekrutacja_200_napis.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
42364528
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Chwaliszewskie Święto talentów

My się w szkole nie nudzimy, swe zdolności rozwijamy, dzisiaj szkolny dzień talentów mamy – więc je wszystkim przedstawiamy.

Takie motto towarzyszyło uczniom Zespołu Szkół w Chwaliszewie, którzy 25 maja obchodzili bardzo nietypowo i na pewno ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników i zaproszonych gości.

W ramach Szkolnego Święta Talentów uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zaprezentowali swoje niesamowite zdolności. Przedsięwzięcie to koordynowała p. Renata Gierszewicz.

Dzieci prezentowały bogaty i różnorodny  repertuar. Mieliśmy okazję obejrzeć popisy wokalistów, którzy przedstawili swoje wersje polskich i zagranicznych przebojów. Odbyła się prezentacja umiejętności prozatorskich, plastycznych, szachowych, tanecznych, teatralnych oraz sztuk walki. Talenty uczniów obserwowali i podziwiali rodzice, pracownicy szkoły, nauczyciele no i oczywiście społeczność uczniowska

Oceny talentów dokonali członkowie Rady Pedagogicznej, którzy po prezentacji wszystkich uczestników wyłonili zwycięzców:

I miejsce zdobył Jan Hadrych, uczeń klasy I SP, który przedstawił swoje niesamowite zainteresowanie i wiedzę o pająkach.

Wyróżnienia zdobyli: Tomasz Kostka - IV (szachy), Jagoda Gorońska III SP ( literacki, taniec), Artur Gąbka klasa V (taniec), przedszkolaki (taniec), Szkolne Koło Teatralne (przedstawienie „Współczesny Kopciuszek”)

Na specjalne zaproszenie organizatorów gościliśmy ucznia Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim Szymona Szajcę, który zaprezentował swoją niezwykła pasję - kitsurfing, czym wywołał niesamowite zainteresowanie zgromadzanych.

Wszystkie występy wzbudzały gorący aplauz widowni, która dzielnie wspierała swoich idoli i z zaciekawieniem i radością obserwowała prezentację ich talentów.

Obchody Święta Talentów w naszej szkole możemy uznać za  bardzo udane. Wszystkim utalentowanym uczniom życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym będzie okazja do odkrycia i prezentacji nowych uzdolnień!

Lucyna Felczak

ikona daty20-06-2017, 11:49 ikona autoraib ikona wyświetleń1360
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt