ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
rekrutacja_200_napis.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
42275218
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
fot. Radosław Korzecki
Powiązane galerie:
Piękna Gmina. IV Spotkanie Integracyjne osiedla nr 6

1 lipca na terenie rekreacyjnym przy ulicy Bractwa Kurkowego odbyło się IV Spotkanie Integracyjne Dorosłych Mieszkańców Osiedla i Sympatyków.

 

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00 i trwało do późnych godzin wieczornych. W programie były konkursy, tańce, loteria fantowa, koncert muzyczny i poczęstunek. Organizatorzy zaprosili uczestników do przebrania się w stylu country, co zostało przyjęte pozytywnie przez wielu mieszkańców.

 

Przy przywitaniu wszystkich przez członków Rady Osiedla nr 6 podana została lista sponsorów. Potem rozpoczął się koncert młodzieżowego zespołu muzycznego z Zespołu Szkół nr 2, pod opieką nauczyciela muzyki Mariusza Kaźmierczaka. W przerwie koncertu na teren imprezy zawitał burmistrz Franciszek Marszałek. Szef gminy przedstawił krótko najbliższe inwestycyjne zamierzenia gminy i życzył wszystkim dobrej zabawy. Po koncercie podziękował wraz z członkami RO 6 młodym muzykom i ich opiekunowi, wręczając upominki miejskie oraz słodycze.

 

W tym czasie członkowie rady osiedlowej przygotowali poczęstunek: grillowane kiełbaski z dodatkami, chleb, smalec, ogórki kiszone, kawę, herbatę, ciasto. Wszyscy uczestnicy częstowali się, po czym mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami.

 

Organizatorzy zaproponowali uczestnikom trzy konkursy: na najlepiej przebraną parę kowbojów, na kowbojskie rzucanie do celu oraz „łapanie konia na lasso”. Najlepsi uczestnicy wszystkich konkurencji zostali obdarowani upominkami.

 

W czasie spotkania przeprowadzono losowanie upominków dla wszystkich obecnych uczestników, każdy z nich opuścił imprezę z drobną nagrodą. Oprócz tego losowano nagrody w loterii głównej, w której poszczęściło się wielu osobom.

 

 

Dla chętnych była muzyka taneczna, obfitująca w melodie w stylu country.

 

W wydarzeniu wzięło udział około 150 mieszkańców.

 

Do dobrej organizacji wydarzenia przyczyniła się praca członków RO 6, jak i wsparcie licznych sponsorów, którzy ufundowali: wynajęcie terenu rekreacyjnego od właściciela, obsługę muzyczną imprezy, pieczywo (chleb i placek drożdżowy), liczne nagrody w formie rzeczowej lub usług oferowanych przez firmy sponsorów. Głównym fundatorem imprezy było Miasto i Gmina Krotoszyn, które przekazuje co roku pieniądze na wsparcie działalności rad osiedlowych i sołeckich na terenie gminy. 

 

 

Przed wydarzeniem członkowie RO 6 przygotowali teren imprezy, ustawiając wypożyczone stoły i namioty. Po imprezie wypożyczony sprzęt poskładano i odwieziono. W przygotowaniu imprezy wsparli organizatorów członkowie RO 8.

Izabela Bartoś

 

Lista sponsorów IV Spotkania Integracyjnego

 

Piekarnia Gminnej Spółdzielni „SCh”

 

Związek Międzygminny Eko-Siódemka

 

Kwiaciarnia „Mercedes” A. Zachwiej

 

Firma „Nascar” A. Naskrętska

 

Salon Fiata Piotrowscy

 

Hurtowania Moto

 

Sklep Motoryzacyjny M.Pawlicki

 

Firma „Impet” G.Kratowski

 

Sklep „Słowik”

 

Sklep „Lewiatan”

 

Beata i Józef Robakowscy

 

Natalia Robakowska

 

Marzena i Marek Ołdakowscy

 

Krzysztof Kierzek

 

Izabela Bartoś

oraz wielu drobnych darczyńców, którym także serdecznie dziękujemy :)

ikona daty28-08-2017, 13:35 ikona autoraib ikona wyświetleń1419
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt