ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
43832512
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja03-10-2017 08:41
ikona autorRedaktor KBP
ikona ilości zdjęć10
Jad – najnowsza powieść Jolanty Bartoś w krotoszyńskiej bibliotece

 

W piątek 29.09.2017r. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fiedlera gościliśmy Jolantę Bartoś, która promowała swoją najnowszą powieść Jad.

 

Promocja pierwszej książki Niepokorna odbyła się w naszej bibliotece w styczniu 2017r.

 

Jolanta Bartoś urodziła się w Jarocinie, przez większość lat mieszkała w Krotoszynie, obecnie związana jest z Lesznem. Studiowała na Uniwersytecie Wrocławskim, Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, gdzie uzyskała tytuł magistra PR. Pisarstwo jest tylko jedną z jej pasji. Przygodę z literaturą rozpoczęła od opowiadania młodszemu bratu bajek. Pisała liczne historie, które trafiały do szuflady. Obecnie publikuje na łamach portalu glosleszna.pl.

 

„Jad” to sensacyjna historia rodziny sławnego profesora, prowadzącego badania nad właściwościami pszczelego jadu, którego nagła śmierć odkrywa mroczne charaktery jej członków. Nieszczęśliwy wypadek czy perfidne morderstwo? Kto jest sprawcą, gdy wszyscy mają motyw? Jakie brudy mogą wypłynąć w trakcie śledztwa dotyczącego rodziny cieszącej się dotąd nieposzlakowaną opinią.

 

Autorka odpowiadając na pytania czytelników, mówiła o swoich ulubionych programach kryminalnych, które są inspiracją sensacyjnych wątków w jej powieściach. W trakcie dyskusji stwierdzono, że tytuł Jad jest jak najbardziej trafny i odnosi się zarówno do rodzaju trucizny, jak i do wyrodnego zachowania członków rodziny Rafalskich.

 

W planach wydawniczych autorka ma kolejną powieść i będzie to także kryminał, a akcja zostanie umiejscowiona w Galerii Lochy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie.

 

Po zakończeniu spotkania chętni mieli możliwość zakupu książek z autografem pisarki, otrzymania biżuterii wykonanej przez panią Jolantę oraz zrobienia pamiątkowej fotografii. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

 

Patronat medialny objęła Rzecz Krotoszyńska.

 

Zapraszamy do wypożyczania powieści Jolanty Bartoś, które są dostępne w naszej bibliotece.

ikona daty06-10-2017, 09:31 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń1748
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt