Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
200_rekrutacja_2017.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
37842250
Wiadomości
grafika
Pojedynek strzelecki

9 października na strzelnicy ZP LOK w Krotoszynie odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody strzelecki dla młodzieży pn. "Drużynowy Pojedynek Strzelecki". Wpojedynku udział wzięło 17 drużyn i 51 zawodników ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie oraz  Gimnazjum w Orpiszewie, Kobylinie, I LO , ZSP nr 1, ZSP nr 2 i ZSP nr 3.

Zawodników powitał prezes ZP LOK Leszek Ostojski, regulamin zawodów przedstawił sędzia główny Antoni Azgier. Zawody rozgrywane były tylko w klasyfikacji drużynowej w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych + kl VII i szkół ponadgimnazjalnych. Zawody polegały na zestrzeleniu 3 krążków przez 3-osobową drużynę przy czym pierwszy i drugi zawodnik mogli strzelić tylko jeden raz. Trzeci zawodnik strzelał do skutku, do zestrzelenia w sumie 3 krążków lub został wcześniej wypunktowany przez drużynę przeciwną.

Klasyfikacja:

- szkoły podstawowe:

1. Szkoła Podstawowa nr 4 II drużyna: Martyna Wasielak, Kacper Snela, Szymon Frońda;

2. Szkoła Podstawowa nr 4 I drużyna: Fabian Szczuraszek, Alan Jochaniak, Michał Tor, opiekun Sławomir Kramarz;

3. Szkoła Podstawowa nr 1: Rafał Kowal, Jan Śpitalniak, Olaf Tyrakowski, opiekun Wiesław Wciórka

 

- gimnazja + kl VI /8 zespołów/:

1. Gimnazjum nr 2 Krotoszyn: Jakub Niedbała, Jakub Jopek, Mikołaj Ignor, opiekun Tomasz Klimek;

2. Gimnazjum nr 1 Krotoszyn: Marcel Baran, Eryk Domagalski, Zuzanna Król, opiekun Wiesław Wciórka;

3. Szkoła Podstawowa nr 4 Krotoszyn: Gabriela Pawlik, Borys Staszewski, Mateusz Sroka, opiekun S.Kramarz

4. Gimnazjum nr 5 Krotoszyn, II drużyna

5. Gimnazjum Orpiszew

6. Gimnazjum Kobylin

7. Gimnazjum nr 5 I drużyna,

8. Gimnazjum nr 1 I drużyna,

 

- szkoły ponagimnazjalne /6 drużyn/

1. ZSP nr 2 Krotoszyn: Bartłomiej Kazowski, Dominik Hybsz, Mikołaj Wojciechowski, opiekun Jacek Krzekotowski,

2. ZSP nr 3 Krotoszyn: Kacper Kuźnicki, Jarosław Maćkowiak, Marek Furman, opiekun Wiesław Berger;

3. ZSP nr 1 Krotoszyn:  Mateusz Suś, Bartłomiej Szpak, Jakub Szwarczyński op Zofia Rosińska

4- 6.I LO I, ILO II, ZSP nr 1 I

 

Na zakończenie zawodów prezesi ZP LOK Leszek Ostojski i Robert Wasielak wręczyli najlepszym drużynom pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcom puchary ufundowane z funduszy UMG Krotoszyn i Starostwa Powiatowego w ramach ofert dla organizacji pozarządowych.

(Antoni Azgier)

 

Fot. archiwum autora

 

 

 

 

 

ikona daty11-10-2017, 10:57 ikona autorammc ikona wyświetleń283
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt