ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
43832610
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
Otrzymali świadectwa ukończenia studiów podyplomowych

Dnia 7 października 2017r. w Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki.

Pani dyrektor mgr Wanda Kruszczyńska przywitała dostojnych gości, którzy przybyli na uroczystość. Szczególnie witała prorektora profesora zwyczajnego, doktora habilitowanego Ireneusza Kubiaczyka z Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp.

Po raz pierwszy w dziejach Krotoszyna, 34 absolwentów Wydziału Nauk o Wychowaniu, kierunek pedagogika, specjalność oligofrenopedagogika, opuściło mury Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Eskulap” w Krotoszynie.

„Finis Coronat Opus – koniec wieńczy dzieło, drodzy absolwenci, na które pracowaliście 3 semestry pozostawiając nieraz obowiązki rodzinne, dzieci, pracę, ale warto było. Ukoronowaniem tego dzieła są świadectwa ukończenia studiów podyplomowych”- podkreśliła w przemówieniu pani dyrektor.

Następnie głos zabrał prorektor Ireneusz Kubiaczyk. Podziękował absolwentom za trud pracy włożonej w naukę oraz wykładowcom za profesjonalne prowadzenie zajęć. Słowa podziękowania kierował także do pani dyrektor, która umożliwiła nauczycielom studiowanie w Krotoszynie.

Nie brakowało łez wzruszenia i słów wdzięczności ze strony absolwentów. Przedstawiciele roku mgr Anna Kaczmarek oraz mgr Mateusz Helwich dziękowali pani dyrektor oraz wykładowcom za edukacyjną podróż w dziedzinie oligofrenopedagogiki, poznanie licznych form i środków pracy z dziećmi, za łączenie teorii z praktyką oraz miłą i przyjazną atmosferę, a prorektorowi uczelni za poszerzenie oferty studiów podyplomowych w Krotoszynie. Już 21 października 2017r. rozpoczynamy kolejny rok akademicki na kierunkach: Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna; Przygotowanie pedagogiczne; Oligofrenopedagogika; Terapia pedagogiczna.

Uroczystość zakończono prezentacją, która przypomniała absolwentom wesołe wspomnienia z prowadzonych zajęć przez wykładowców uczelni.

 

(eskulap)

 

 

 

 

 

ikona daty12-10-2017, 11:44 ikona autorammc ikona wyświetleń1858
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt