Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
38347322
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja31-10-2017 08:06
ikona autorwodnik
ikona ilości zdjęć22
SZS Drużynowe Mistrzostwa w Pływaniu - 30.10.2017 r.

Mistrzostwa Powiatu w drużynowym pływaniu


Igrzyska Dzieci

dziewczyny

1.  SP 4 Krotoszyn 2:51,63

2. SP 7 Krotoszyn 2:56,26

3. SP 8 Krotoszyn 3:27,53

chłopcy

1. SP 4 Krotoszyn 2:38,18

2. SP 8 Krotoszyn 2:48,88

3. SP 7 Krotoszyn 2:58,20

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

1. G1 Krotoszyn 5:09,34

2. G3 Krotoszyn 5:26,93

3. G4 Krotoszyn 5:54,16

 

Licealiada dz

1. I LO Krotoszyn 5:06,42

Licealiada

1. I LO Krotoszyn 4:36,98

 

Biegi indywidualne

Szkoły Podstawowe roczn. 2007/2008


25m st Klasyczny dziewczyny

1. Chlebowska Anna SP 4 Krotoszyn 0:25,64

2. Habel Martyna SP 7 Krotoszyn 0:27,10

3. Agata Żyto SP 8  Krotoszyn 0:28,34

 

25m st Dowolny dziewczyny

1. Grenda Julianna SP 4  Krotoszyn  24,01

2. Olejnik Aleksandra SP 7  Krotoszyn  24,02

3. Chytrowski Oliwia SP 4 Krotoszyn 24,48

 

25m st grzbietowy dziewczyny

1. Piastowska Alicja SP 4  Krotoszyn  23,35

2. Alicja Strugała SP 8 Krotoszyn 25,65

3. Horyza Julia SP 7 Krotoszyn 25,92

 

25m st klasyczny chłopcy

1. Muszyński Oliwier SP 7  Krotoszyn 26,12

2. Andrzejewski Aleksander SP 4 Krotoszyn 29,37

3. Żyto Mikołaj SP 8 Krotoszyn  31,95


25m st dowolny chłopcy

1. Jędrzejak Mikołaj SP 8  Krotoszyn  18,10

2. Hamrol Igor SP 4  Krotoszyn  18,61

3. Roszczak Aleksander SP 7  Krotoszyn 20,83

 

25m st grzbietowy chłopcy

1.  Płócienniczak Juliusz SP4  Krotoszyn 23,80

2. Góralski Remigiusz SP8 Krotoszyn 25,59

3. Olejnik Adam SP 7  Krotoszyn  25,83

 

S Podstawowe roczn. 2005/2006


25m st klasyczny dziewczyny

1. Slabowska Nikola SP 4  Krotoszyn 23,78

2. Zremba Weronika SP 4  Krotoszyn 24,60

3. Owczarz Joanna SP 7  Krotoszyn  25,38


25m st dowolny dziewczyny

1. Alicja Góralska SP 8  Krotoszyn 19,11

2. Dominika Bartosik SP 8  Krotoszyn  20,21

3. Waszczak Weronika Sp 4  Krotoszyn 20,29

 

25m st grzbietowy dziewczyny

1. Szczepaniak Aleksandra SP 4  Krotoszyn  21,12

2. Zuzanna Jarocka SP 8 Krotoszyn 21,29

3. Walczak Paulina SP 7 Krotoszyn 25,32

 

25m st klasyczny chłopcy

1.  Snela Kacper SP 4  Krotoszyn  23,26

2. Baran Oliwier SP 1 Krotoszyn 24,48

3. Mayer Mateusz SP 7 Krotoszyn 25,95

 

25m st dowolny chłopcy

1. Gromski Adrian 13,74

2.Rozum Allen SP 4 Krotoszyn 14,43

3. Łęcki Tomasz 17,45

 

25m st grzbietowy chłopcy

1. Cichowlas Jan SP 4 Krotoszyn 21,08

2. Rejer Aleksander SP 7 Krotoszyn 21,64

3. Bystowski Robert SP 1  Krotoszyn 26,53

 

Gimnazja


50m st dowolny chłopcy

1. Gromski Patryk SP 7 Krotoszyn 0:27,43

2. Baran Marcel SP 1 Krotoszyn 0:31,88

3. Król Bartosz SP 7 Krotoszyn 0:32,12

 

50m grzbietowy chłopcy

1. Banasiewicz Eryk SP 1 Krotoszyn 0:35,44

2. Kossman Wiktor SP 7 Krotoszyn 0:36,08

3. Wałęsiak Wojciech SP 7 Krotoszyn 0:36,50

 

50m st klasyczny chłopcy

1. Wiśniewski Mikołaj SP 1 Krotoszyn 0:39,89

2. Klotzek Kamil SP 8 Krotoszyn SP 8 Krotoszyn

3. Wojtkowiak Tomasza SP 1 Krotoszyn 0:42,37

 

50m st klasyczny dziewczyny

1. Bielawna Julia SP 5 Krotoszyn 0:38,10

2. Szymańska Rozalia SP 5 Krotoszyn 0:44,72

3. Łuczak Zuzanna SP 1 Krotoszyn SP 1 Krotoszyn 0:47,56

 

50m st dowolny dziewczyny

1. Nowaczyk Joanna SP 7 Krotoszyn 0:33,47

2. Siudy Maria SP 1 Krotoszyn 0:36,08

3. Andrzejak Lena SP 1 Krotoszyn 0:37,39


50m st grzbietowy dziewczyny

1. Marciniak Zuzanna SP 1 Krotoszyn 0:39,93

2. Król Aleksandra SP 7 Krotoszyn 0:44,70

3. Świderska Sandra SP 1 Krotoszyn 0:46,45

 

Licealiada


50m st klasyczny dziewczyny

1. Monika Jadczak I LO Krotoszyn 0:39,28

2. Kaliszewska zuzanna I LO Krotoszyn 0:46,23


50m st dowolny dziewczyny

1.Marta Szpoper I LO Krotoszyn 0:37,45

2.Julia Dzierla I LO Krotoszyn 0:32,42

 

50m klasyczny chłopcy

1. Jan Trębka I LO Krotoszyn 0:45,23

2. Kacper Biegański I LO Krotoszyn 0:45,92

 

50m st dowolny chłopcy

1. Kamil Biernacki I LO Krotoszyn 0:29,67

2. Dawid Pawlaczyk I LO Krotoszyn 0:35,50

3. Dominik Jerzyk I LO Krotoszyn 0:49,95

 

50m st grzbietowy chłopcy

1. Swora Daniel I LO Krotoszyn 0:44,68

2. Kurek Tomasz I LO Krotoszyn 0:48,13

 

50m st motylkowy chłopcy

1. Adrian Klonowski I LO Krotoszyn 0:38,61

2. Dawid Sasin I LO Krotoszyn 0:52,40

ikona daty31-10-2017, 08:11 ikona autorawodnik ikona wyświetleń505
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt