ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
rekrutacja_200_napis.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
42776787
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Dzieci z "Maciusia" w Banku Spółdzielczym

Kolejna grupa przedszkolaków z MACIUSIA spotkała się z Bankiem Spółdzielczym w Krotoszynie!

W czwartkowe przedpołudnie, 26 października 2017 r., dzieci z krotoszyńskiego MACIUSIA wraz panią Jolą i panią Marzenką odwiedziły Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Dzieci przywitała pani Katarzyna Wasielewska – prywatnie mama Wojtusia, który bardzo chciał pokazać swoimi koleżankom i kolegom miejsce pracy swojej mamy.

Na początek pani Barbara Wiatrak przeprowadziła z dziećmi rozmowę o roli, jaką pieniądz pełni w życiu każdego człowieka. Wszystkie dzieci były zgodne – pieniądz jest nam bardzo potrzebny w naszym codziennym życiu.

Następnie pani Mariola Torzecka opowiedziała dzieciom, skąd w Banku biorą się pieniądze. Przedszkolaki dowiedziały się, jak transportuje się pieniądze, gdzie i jak się je przechowuje i jak można je szybko policzyć.

Przez chwilę dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy bankowego ochroniarza. Pan Paweł zaprezentował dzieciom swoje stanowisko pracy i opowiedział krótko o swojej roli w Banku.

Dzieci dotarły także do gabinetu pana prezesa. Przedszkolaki skorzystały z okazji, że pan prezes był poza swoim stanowiskiem pracy i szybciutko, po kolei, każde dziecko zasiadło w prezesowskim fotelu.

W końcu dzieci dotarły do bankowego działu księgowości, gdzie pani Kamilla Karolczak opowiedziała im bajkę, w której głównymi bohaterami były oczywiści dzieci i pieniądze. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały wszystkich opowiastek. Pani Kamilla i pani Kasia przygotowały także zadanie do wykonania – banknotowe puzzle były nie lada atrakcją dla każdego malucha. Atrakcyjne okazały się również bankowe drukarki i pieczątki – każde dziecko chciało zobaczyć, jak wyglądają bankowe dokumenty!

Spotkanie z Bankiem dobiegło końca. Na koniec spotkania, jak to zwykle w Banku bywa, dzieci otrzymały bankowe prezenty i… słodko podziękowały pracownikom Banku, którzy odkryli przed nimi trochę bankowej tajemnicy…

Dzieciom dziękujemy za miłe spotkanie…

 

Barbara Wiatrak

ikona daty31-10-2017, 09:12 ikona autoraib ikona wyświetleń967
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt