ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44281149
krotower-baner-780.jpg
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Przedszkolaki z Biedronki z wizytą w Banku Spółdzielczym w Krotoszynie

W środowe przedpołudnie, 8 listopada br., dzieci z krotoszyńskiego Przedszkola BIEDRONKA wraz z Panią Agnieszką i Panią Dominiką odwiedziły Bank Spółdzielczy w Krotoszynie. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy przekroczyły bankowe drzwi!

 

Bankowych gości przywitała Pani Barbara Wiatrak i na samym wstępie podpytywała dzieci czy wiedzą po co przychodzi się do Banku. Wszyscy doskonale widzieli, że w Banku są pieniądze. Dzieci wiedziały także, że pieniądze są bardzo ważne w codziennym życiu.

 

Dzieci miały okazję przyjrzeć się pracy bankowców. Pracownicy Banku zaprezentowali dzieciom swoje stanowiska pracy, a Pani Mariola Torzecka opowiedziała dzieciom skąd w Banku biorą się pieniądze. Przedszkolaki dowiedziały się jak transportuje się pieniądze, gdzie i jak się je przechowuje i jak można je szybko policzyć.

 

W bankowym dziale księgowości Pani Kamilla Karolczak opowiedziała dzieciom bajkę z dziećmi i pieniądzem w roli głównej. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały finansowych opowiastek. Atrakcyjne okazały się również bankowe drukarki – każde dziecko chciało zobaczyć jak drukują się bankowe dokumenty!

 

Spotkanie z Bankiem dobiegło końca. Na koniec spotkania, jak to zwykle w Banku bywa, dzieci otrzymały bankowe prezenty i… słodko podziękowały pracownikom Banku, którzy odkryli przed nimi trochę bankowej tajemnicy. Dzieciom dziękujemy za miłe spotkanie!

 

Źródło: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie

ikona daty14-11-2017, 12:31 ikona autoraPB ikona wyświetleń1160
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt