Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
38769576
Wiadomości
Piękna Gmina. Jesień - to gra kolorów, rozstrzygnięcie konkursu z RO nr 8

W dniu 15 listopada 2017 r. po raz siódmy w Bibliotece Publicznej nastąpiło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu plastycznego „Jesień – to gra kolorów”. Jego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie, natomiast głównym współorganizatorem Rada Osiedla nr 8. Dzięki wieloletniej wspólnej inicjatywie uczniowie z różnych szkół naszej gminy kolejny raz mogli wykazać swoje talenty plastyczne w formie prac konkursowych. Nagrody i wyróżnienia wręczono podczas cyklicznego „Wieczoru artystycznego” zorganizowanego w Bibliotece Publicznej przez Radę Osiedla nr 8. To barwne wydarzenie artystyczne zamyka wystawa pokonkursowa.

 

Laureatom VII konkursu „Jesień - to gra kolorów” dyplomy i upominki wręczyli: burmistrz Krotoszyna - Pan Franciszek Marszałek, z-ca naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych - Pani Małgorzata Mielcarek, wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 - Pan Sławomir Chlebowski oraz przewodnicząca Rady Osiedla nr 8 - Pani Maria Właśniak.

 

Nagrody:

 

Aleksandra Gasztyk, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 8

Julita Banaszak, kl. III, Szkoła Podstawowa Roszki

Jan Hadrych, kl. II, Szkoła Podstawowa Chwaliszew

Krzysztof Robakowski, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 8

Oliwia Ratajczyk, kl. V, Szkoła Podstawowa Benice

Wiktoria Sikora, kl. V, Biadki

Nadia Gola, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 8

Klaudia Boroch, kl. V, Szkoła Podstawowa Świnków

Karolina Gruszka, kl. VI, Szkoła Podstawowa Roszki

Nikola Pluta, kl. VI, Szkoła Podstawowa Biadki

Wiktoria Pełko, kl. VII, Szkoła Podstawowa nr 8

 

Wyróżnienia:

 

Antonina Kaik, kl. I, Szkoła Podstawowa Kobierno

Julita Noculak, kl. III, Szkoła Filialna w Brzozie

Antoni Szubert, kl. IV, Szkoła Podstawowa Świnków

Zuzanna Matela, kl. IV, Szkoła Podstawowa Chwaliszew

Mateusz Majcherek, kl. IV, Szkoła Podstawowa Gorzupia

Samanta Kaj, kl. IV, Szkoła Podstawowa nr 8

Samanta Buszkiewicz, kl.VI, Szkoła Podstawowa nr 8

Oliwier Baram, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr I

Nikola Soczewa, kl. III, Szkoła Filialna w Brzozie

Filip Marszałek, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 7

Maciej Ryfa, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 8

 

Nagrody i wyróżnienia przyznane przez Radę Osiedla dzieciom mieszkającym na terenie Osiedla nr 8:

 

I Nagroda:

Kinga Kaczmarek kl. V

Jakub Pietrzak kl. I

Jakub Mikołajczyk kl. VI

Miłosz Maciejewski kl. IV

 

II Nagroda:

Joanna Frankowska kl.VI

Zuzanna Talaga kl. I

Kaja Marszałek kl. III

Karolina Skrzypczak kl. V

Patrycja Florkowska kl. VI

 

Wyróżnienia:

Wiktor Paszek kl. VI

Kinga Ratajczak kl. V

Wiktoria Zielichowska kl. IV

Zosia Marciniak kl. I

Borys Kurzawski kl. III

Natalia Talaga kl.VI

Kalina Barańska

Kacper Robaszyński kl. III

 

Tekst: Maria Augustyniak

Zdjęcia: Waldemar Wujczyk

ikona daty23-11-2017, 08:40 ikona autoraPB ikona wyświetleń297
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt