Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45186952
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gorzupi spotkały się z Bankiem Spółdzielczym

W środę 24 stycznia 2018 r. uczniowi klas IV-VII Szkoły Podstawowej w Gorzupi wraz z nauczycielami odwiedzili nasz Bank.

Bankowych gości przywitała pani Barbara Wiatrak i na samym wstępie zapytała dzieci, po co przychodzi się do banku. Wszyscy doskonale wiedzieli, że w banku są pieniądze, a tematy związane z oszczędnościami czy z kredytowaniem nie były im obce.

Młodzież zobaczyła, jak wygląda praca w banku nie tylko od strony klienta, ale także to, co jest po jego tajemniczej stronie, czyli tam, gdzie nie wszyscy mogą zajrzeć! A miejsc godnych obejrzenia w bankowym budynku jest wiele… Takim miejscem jest niewątpliwie bankowy dział księgowości. To właśnie tam młodzież spotkała się z panią Kamillą Karolczak, która opowiedziała im kilka historyjek związanych z pieniędzmi oraz pokazała, jakie pieniądze funkcjonowały na polskim rynku w poprzednim stuleciu. Następnie pani Mariola Torzecka pozwoliła gościom poczuć trochę kasy na własnej skórze. Uczniowie dowiedzieli się, jak transportuje się pieniądze oraz jak się je przechowuje.

Na koniec spotkania, jak to zwykle w banku bywa, bankowi goście otrzymali prezenty i zadowoleni kontynuowali swoją wizytę w Krotoszynie…

 

Barbara Wiatrak

ikona daty29-01-2018, 13:55 ikona autoraib ikona wyświetleń1319
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt