Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45199293
Wiadomości
grafika
Podsumowanie pobytu w Pradze - UKS Trójka Krotoszyn

 

Połączony zespół UKS Trójki Krotoszyn oraz "Asterki" przebywał w dniach 18-20 maja w Pradze na międzynarodowym turnieju Praga Strahov Cup 2018.

 

W sobotę rozegraliśmy trzy mecze, które okazały się kluczowe do walki o podium. Po pierwszym meczu zwycięskim 2:1 z 1.FC Röthenbach (Niemcy), byliśmy w stanie powalczyć o naprawdę dobre miejsce w turnieju. Kontuzja, która dotknęła naszego jedynego bramkarza spowodowała, że dwa następne mecze graliśmy bez "bramera" i po dwóch porażkach 0:6 z Csepel Hungary oraz 1:3 z Dalum IF-1 (Dania) musielismy grać o miejsca 9-12. W niedziele pierwszy mecz wygrywamy 2:1 z Husum Boldklub-2 (Dania) natomiast drugi mecz zwyciężamy po rzutach karnych z Dalum IF-2 (Dania). Ostatecznie zajmujemy 9 miejsce na 16 zespołów.

 

Podziękowania od trenera dla rodziców, którzy w większości pomogli w organizacji tego wyjazdu. Było to cenne doświadczenie sportowe naszych zawodników.

 

Zadanie dofinansowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn.

 

Skład drużyny:

Krystian Tomczak, Michał Całujek, Antoni Stanikowski, Wojciech Leczykiewicz, Robert Bystrowski, Maciej Fiołka, Filip Trawiński, Karol Jaworski, Szymon Krawiec, Wojciech Kiszenia, Igor Bielawny, Kacper Wojciechowski, Oliwier Janicki.

Trener: Łukasz Baran.

 

Tekst i udostępnienie zdjęć:

Łukasz Baran