Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45199807
Wiadomości
grafika
Pływacy KS Krotosz w Krośnicach

Pływacy KS Krotosz 19 maja brali udział w Integracyjnych Zawodach Pływackich o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy. W zawodach rywalizowało 290 zawodników z 30 klubów z Wrocławia, Oleśnicy, Śremu, Ostrowa Wlkp, Legnicy, Wałbrzycha, Lubina oraz innych miast. Zawodnicy KS Krotosz zdobyli 30 medali i w klasyfikacji medalowej zajęli drugie miejsce.

 

Wyniki pływaków KS Krotosz:


Julia Bielawna: I miejsce na 50m stylem klasycznym

I miejsce na 100m stylem klasycznym

 

Mateusz Chudy: III miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Adrian Gromski: I miejsce na 100m stylem zmiennym

II miejsce na 50m stylem motylkowym

II miejsce na 100m stylem grzbietowym

III miejsce na 50m stylem grzbietowym

II miejsce na 50m stylem dowolnym

 

Nicolas Jędrzejak: I miejsce na 50m stylem grzbietowym

III miejsce na 100m stylem grzbietowym

II miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Lena Kluba: III miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Patryk Krzekotowski: I miejsce na 25m stylem dowolnym

 

Patryk Gromski: I miejsce na 50m stylem dowolnym

I miejsce na 100m stylem dowolnym

I miejsce na 200m stylem dowolnym

I miejsce na 100m stylem zmiennym

I miejsce na 200m stylem zmiennym

 

Piotr Niżniowski: I miejsce na 50m stylem klasyczym

II miejsce na 50m stylem dowolnym

II miejsce na 50m stylem grzbietowym

 

Nikodem Przybyło: II miejsce na 50m stylem dowolnym

III miejsce na 50m stylem grzbietowym

III miejsce na 100m stylem zmiennym

 

Tobiasz Przybyło: I miejsce na 200m stylem dowolnym

 

Monika Jadczak: I miejsce na 50m stylem klasycznym

I miejsce na 100m stylem klasycznym

I miejsce na 50m stylem motylkowym

I miejsce na 100m stylem motylkowym

I miejsce na 100m stylem zmiennym

 

Mateusz Brdys: IV miejsce na 100m stylem klasycznym

 

Michał Chudy: VI miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Małgorzata Hendrysiak: XI miejsce na 50m stylem motylkowym

 

Martyna Jankowska: V miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Marcel Muszyński: VII miejsce na 50m stylem klasycznym

 

Oliwier Muszyński: VI miejsce na 100m stylem klasycznym

 

Gabriela Urban: V miejsce na 50m stylem grzbietowym

 

Jakub Wilczura: VII miejsce na 50m stylem grzbietowym

 

 

Tekst i udostępnienie zdjęcia:

W. Figaj

ikona daty25-05-2018, 13:05 ikona autoraPB ikona wyświetleń985
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt