Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44740276
Wiadomości
grafika
Aktywny senior w Łazach

 

Z 10 dniowego wypoczynku, który trwał od 16 - 26.06.2018 w Ośrodku Wypoczynkowym „Jantar” w Łazach Seniorzy powrócili zadowoleni i uśmiechnięci. Wyjazd zorganizowany został przez Stowarzyszenie Aktywny Senior w Krotoszynie oraz współfinansowany przez Burmistrza Krotoszyna w ramach małych zleceń.

Czyste piaski plaży, lśniące w słońcu niczym złoto , to walory które zachwyciły naszych  wczasowiczów. Wspaniały mikroklimat, bogate w jod morskie powietrze, rozległe obszary leśne, gwarantowały zdrowy wypoczynek. Spacery brzegiem morza, korzystanie z naturalnego solarium, wycieczki, wieczorki taneczne wypełniały czas seniorom. Jedzenie było wspaniałe, domowa kuchnia wszystkim smakowała. W drodze na wycieczkę do Kołobrzegu, przejazd trójrzędową aleją lipową z przełomu XIX i XX wieku, wzdłuż szosy łączącej Mielno i Mielenko pozostawił niezapomniane wrażenia. W Mielnie widzieliśmy pomnik Jelenia i Morsa, to znaki rozpoznawcze tej miejscowości. Mors jest symbolem organizowanych w Mielnie Międzynarodowych Zlotów Morsów- miłośników zimowych kąpieli.

Niezapomniane wrażenia pozostawiła tez wycieczka do Ogrodów kwiatowych  HORTULUS w Dobrzycy k. Koszalina. Co dobre szybko się kończy – uczestnicy wyprawy w szampańskich humorach, żegnali się zawołaniem:„ Do zobaczenia za rok !”

(Mirosława Gawryjołek)

 

 

 

 

 

ikona daty29-06-2018, 13:08 ikona autoracki jj ikona wyświetleń867
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt