Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45234193
Wiadomości
grafika
Spotkanie o marzeniach i uzależnieniach - Krzysztof Piersa w bibliotece

 

W środę 14.11.2018 r. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyły się dwa spotkania z Krzysztofem Piersa, w których uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Krzysztof Piersa autor poradnika "Komputerowy Ćpun" oraz "Trener Marzeń" jako pierwszy z graczy postanowił rozmawiać z rodzicami i młodzieżą na temat uzależnienia od gier komputerowych. Przemierza wzdłuż i wszerz rozmawiając i tłumacząc jak niezwykła  i jednocześnie niebezpieczna potrafi być cyfrowa rozrywka.    Po godzinach realizuje się w najróżniejszych pasjach. Jako Youtuber prowadzi kanał recenzujący gry komputerowe, filmy i książki fantastyczne, oraz pokazuje ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu. Jako modelarz uwielbia spędzać długie godziny przy biurku z pędzlem w dłoni. Ma na swoim koncie wiele wyróżnień w zawodach ogólnopolskich. W wolnej chwili pracuje nad książką fantastyczną i płytą hip-hopową. Jako zagorzały fan sportów sylwetkowych jest stałym gościem lokalnej siłowni. Uczy się również grać na pianinie, a w kwietniu 2019 r. ukaże się jego debiutancka powieść fantastyczna.

 

Jako coach i autor poradnika "Trener Marzeń" w prosty sposób tłumaczy w jaki sposób nazywać, określać i realizować swoje marzenia. Na spotkaniach przedstawia proste mechanizmy zarządzania czasem oraz radzenia sobie z krytyką. Unika dawania „złotych rad”, gdyż każdy przypadek jest odmienny.

 

Młodzież uczestnicząca w spotkaniach nie tylko z zainteresowaniem słuchała, gdyż autor nie tylko mówił ich językiem, ale poruszał sprawy które ich dotyczą. O tym, że młodzież zainteresowana była poruszanym tematem świadczą rozmowy z Krzysztofem Piersą już po zakończeniu spotkania. Po spotkaniu można było kupić książkę i zdobyć autograf pisarza.
Informacje o autorze ze strony: krzysztofpiersa.pl

 

Tekst: Wiesława Patalas
Zdjęcia: Mateusz Jędrzejak

 

 

 

 

 

 

ikona daty16-11-2018, 13:56 ikona autoraRedaktor KBP ikona wyświetleń404
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt