Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45272577
Wiadomości
Krotoszyn uhonorowany po raz piąty (fot.)

3 października burmistrz Julian Jokś odebrał w Warszawie podczas uroczystej gali Złotą Statuetkę konkursu Gmina Fair Play.

W tym roku Krotoszyn po raz piąty przystąpił z powodzeniem do konkursu Gmina Fair Play - Certyfikowana Lokalizacja Inwestycji.
Celem dobrze znanej już wszystkim krajowym samorządom certyfikacji jest promocja gmin przyjaznych inwestorom oraz zwiększenie zainteresowania gminą w kręgach biznesu oraz mediach. Spełnienie warunków konkursu wpływa na podniesienie standardów obsługi inwestycji w gminie i współpracy z inwestorami oraz przedsiębiorcami. Gmina Fair Play to certyfikat przyznawany jednostkom wyróżniającym się w jakości obsługi przedsiębiorców. Przy ocenie konkursowej brana jest pod uwagę szybkość i terminowość obsługi inwestycyjnej, kompetencje pracowników urzędu i ich wrażliwość na problemy inwestorów.
W pierwszym etapie gmina jest oceniana na podstawie danych wpisanych w ankietę konkursową. W drugim etapie gminę odwiedza audytor, którego zadaniem jest sprawdzenie informacji zawartych w ankiecie. Audytor spotyka się też z przedstawicielami dostawców mediów technicznych (prądu, gazu, wody), przedsiębiorcami inwestującymi na terenie gminy, przedstawicielami lokalnych organizacji biznesu oraz instytucji finansowych. Wizytuje również nowe inwestycje gminne.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Krajowa Izba Gospodarcza oraz Fundacja Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.
(eliz)fot. Izabela Bartoś


img_5452_400_04

img_5449_400_05

img_5453_400Zobacz także:
* Gratulacje od marszałka woj. wielkopolskiego i Wydawnictwa Targowego Aktualności... 
 
 
ikona daty06-10-2008, 15:28 ikona wyświetleń6568
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt