Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45272593
Wiadomości
grafika
Certyfikat dla Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych

Podczas uroczystej gali połączonej z prezentacją laureatów konkursu"Przedsiębiorstwo Przyszłości" prezes Samorządowego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o. w Gostyniu Aneta Karkosz miała zaszczyt odebrać certyfikat dla funduszu.

Uroczystośc odbyła się w murach Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Tytuł „Przedsiębiorstwo Przyszłości” uzyskują firmy, które inwestują w kapitał ludzki, wiedzę i społeczną odpowiedzialność, stawiając na nowoczesność oraz innowacyjność. Dzięki uzyskaniu miana „Przedsiębiorstwa Przyszłości” Fundusz został zidentyfikowany jako firma, którą cechuje pionierstwo i kreatywność, zorientowanie na rozwój. Jednym z najważniejszych zasobów Funduszu jest kapitał intelektualny, który stanowi źródło przewagi konkurencyjnej i rynkowego powodzenia, wspartym na kluczowych kompetencjach.

Warto podkreślić, że Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o. o., którego udziałowcem strategicznym jest Miasto i Gmina Krotoszyn, został nagrodzony tym prestiżowym certyfikatem jako jedyna firma w Wielkopolsce! W czasach, kiedy znaczenie innowacyjności w gospodarce oraz zarządzania kapitałem intelektualnym w działalności firm jest szczególnie akcentowane (choćby w celach długofalowych Unii Europejskiej np. w ramach strategii „Europa 2020”), wyróżnienie to jest świadectwem, że SFPK Sp. z o. o. kieruje swoje działania we właściwą stronę.

Patronat honorowy nad Programem sprawowany jest m.in. przez: Radę Główną Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Centrum Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego i Przewodniczącego Komisji Gospodarki Narodowej Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, dzięki czemu werdykt wydany przez Komisję Certyfikacyjną posiada odpowiednią rangę.

- Ze strony ekspertów Programu uzyskaliśmy potwierdzenie, iż Fundusz jest perspektywiczny, elastyczny, dobrze zarządzany, oparty na wiedzy, będąc jednocześnie wiarygodnym partnerem biznesu. Godło „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest dla nas znaczącym wyróżnieniem, jednak nie zaniechamy działań przyczyniających się do ciągłego udoskonalania naszej pracy. Jesteśmy stabilną, prężnie rozwijającą się firmą, która ma na uwadze rozwój lokalnej przedsiębiorczości, poprzez udzielanie poręczenia zabezpieczenia finansowego dla MŚP” – podsumowuje Aneta Karkosz, Prezes SFPK Sp. z o. o. w Gostyniu

 

Fot. archiwum Funduszu

ikona daty26-03-2014, 15:24 ikona autorammc ikona wyświetleń5481
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt