Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44832720
grafika
Krotoszyńskie Talenty 2014 - Finał
Termin:
Od: 12-04-2014, 16:00
Do: 12-04-2014
Kategoria:

 

Organizatorzy zapraszają na wielki finał konkursu Krotoszyńskie Talenty 2014. Wszystkich finalistów zobaczymy na scenie krotoszyńskiego Kina 3D Przedwiośnie w wielkim finale już w najbliższą sobotę 12 kwietnia br. od godz. 16.00. Bilet wstępu na koncert finałowy to koszt 10 zł. Bilety są już dostępne w kasie Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury oraz w siedzibie Młodzieżowego Klubu Środowiskowego Rivendell. Zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

Jury tegorocznych eliminacji konkursu Krotoszyńskie Talenty w składzie:

Izabella Piasna - prowadząca zespół wokalny „Positive”

Patryk Serafiniak - tancerz posiadający międzynarodowa klasę taneczną „S”

Wojciech Szuniewicz - teatrolog, dyrektor Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury

Krzysztof Manista - prowadzący Młodzieżowy Klub Środowiskowy „Rivendell”, prezes Stowarzyszenia Twoja Alternatywa

Ewa Bartkowiak i Kamil Juskowiak - wygrani KROTOSZYŃSKICH TALENTÓW w 2013 roku


do finału zakwalifikowało 11 występów:

- zespół N.Tropia (Rafał Nowak, Przemysław Paterek, Paulina Paterek, Wojciech Przykota) - własna piosenka,

- Konrada Kordusa - taniec,

- Magdalenę Wosiek - piosenka „Route 66” - Nathaniel King Cole,

- Dorotę Marszałek - piosenka „Wracam do domu” - Justyna Steczkowska,

- Wiktorię Kowalską i Kubę Marcisza - taniec towarzyski,

- grupę taneczną TEMPERATURE (Beata Plucińska, Kinga Marszałek, Anna Dąbrowska, Małgorzata Mastalierz, Dominika Remisz, Kamila Torzecka) - taniec,

- Adama Koziczynskiego - piosenka Natalii Kukulskiej,

- Julię Mikołajczyk - gimnastyka artystyczna,

- Piotra Drożdżyńskiego - własny utwór hip-hopowy,

- Dominikę Sobecką i Dominikę Sobańską - piosenka góralska,

- grupę taneczną (Angelika Milewska, Kinga Grobelna, Natalia Kubiak, Oliwia Nowak, Klaudia Wojcieszyńska, Konrad Kordus) - taniec.

 

Zapraszamy na chwilę wspomnień i obejrzenie relacji z eliminacji.Pamiętajcie FINAŁ zaczynamy o godz. 16.00 !!!

Wasze występy oceniac będzie jury w składzie:

 

Dominika Kaczała

 

Dominika Kaczała

 

Studiowała na Akademii Muzycznej w Poznaniu, na wydziale Rytmiki. Miała do czynienia również z choreografią tańca klasycznego. Gra na instrumentach klawiszowych (również elektronicznych). Jej pasją i obecnym zawodem jest kompozycja muzyki do wszelkiego rodzaju wierszy (Kofta, Gałczyński, Szymborska, Staff, Miłosz, Broniewski).

Pisze muzykę dla dzieci z racji wcześniej wykonywanej pracy (nauczyciel rytmiki). Ostatnio pracowała w warszawskich przedszkolach. W muzyce ceni sobie wszelkiego rodzaju oryginalność, której podstawą są pozytywne emocje, wibracje muzyczne, których nie da się opisać. Mówi: „Żeby to wszystko zagrało w śpiewie, grze na instrumencie, czy w zespole instrumentalno-wokalnym potrzebne są umiejętności i talent”. Ceni ludzi otwartych, miłych, pokornych, z pogodą ducha i poczuciem humoru.

Wszystkich śpiewających i grających przestrzega, że z kształcenia słuchu miała bardzo dobry. 


 

Joanna "Gioa" Woźna

 

Joanna Woźna

 

Jako DJ'ka kocha klimaty od Funky House'u do Minimalu. Nie zamyka się do jednego gatunku muzyki. Swój styl buduje na różnorodności i niestustannym zaskakiwaniu. Przede wszystkim uwielbia piękne dzwięki oraz widok bawiących się przy nich ludzi. Rozgrzewała parkiety m. in. podczas cyklu imprez ElectroSessions. Sety Joanny są zawsze świeżym i porywającym spojrzeniem na muzykę a spędzenie Sylwestra przy jej grze gwarantuje dobry nastrój na cały Nowy Rok.


 

Piotr Czyżewski


Piotr Czyżewski

 

Artysta choreograf reprezentowany przez SDA Artistic Agency.

Z jednej strony… b-boy który, z b-boyingiem (breakdance) związany jest od czasów licealnych czyli już blisko 10 lat. Cały ten okres poświecił na ciężki trening, zdobywanie wiedzy oraz poznawanie historii tego tańca. Początkowo związany z wrocławską ekipą Crackin Floor, pierwszym b-boyowym crew we Wrocławiu, później wraz z grupą przyjaciół współzałożyciel i członek Enklawy Rytmu jednego z wyróżniających się crew w naszym kraju, obecnie związany także z ekipą Funky Masons, której członkowie stanowią ścisłą czołówkę na polskiej scenie. Uczestnik wielu zawodów, zdobywał wraz z wymienionymi ekipami wiele czołowych miejsc (m.in. Bez Spiny-Rybnik, Show Your Skillz-Gdańsk, Warsaw Challenge etc), członek jury wielu zawodów a także prowadzący wielu warsztatów. Swoje umiejętności starał się rozwijać poprzez uczestnictwo w warsztatach z b-boyami którzy stanowią niekwestionowane autorytety na świecie m.in. Focus (Finlandia), Allen Ness (USA), Wary (Francja), Lil John (USA).

 

Z drugiej strony… dziwnym zbiegiem okoliczności, zaczął stawiać swoje pierwsze kroki jako tancerz, instruktor i choreograf w obrębie innych styli tańca obecnie skupiając się na New Age czyli rozwijaniu własnego choreograficznego stylu. Początkowo, nad swoimi umiejętnościami pracował samemu, z czasem zaczął jednak szkolić się regularnie w najlepszych studiach tańca w Londynie a także w mekce wielu tancerzy czyli Los Angeles pod okiem największych autorytetów w tej dziedzinie, których lista stale się wydłuża Oprócz tego chcąc rozwijać się jak najszybciej, zaznajamiał się z takimi technikami tanecznymi takimi jak klasyka baletowa jazz, oraz taniec współczesny). Jeden z filarów i twórca studia tańca Street Dance Academy, które stanowi jedno z najszybciej rozwijających się i najlepszych w naszym kraju. Regularnie zapraszany jest jako instruktor i choreograf na różnego rodzaju warsztaty organizowane w naszym kraju, gdzie podczas zajęć stara się nie tylko uczyć uczestników rozmaitych choreografii, ale zaszczepić podejście pokazujące konieczność poznawania podstaw różnych styli tanecznych jako niezbędnego elementu własnego rozwoju i kreowania unikalnego stylu. Oprócz tańca jako ruchu stawia ogromny nacisk na zdobywanie wiedzy dotyczącej szeroko rozumianego tańca która stara się szerzyć w całej społeczności tancerzy m.in. jako twórca artykułów w TRENDY MAGAZYN. Jako tancerz i choreograf uczestniczył w szeregu eventów takich jak choćby One Year To Go, jest również choreografem tanecznego spektaklu p.t. „Pamiętnik”, zwycięzca polskich eliminacji do Mistrzostwa Świata w Blackpool to tylko niektóre elementy jego tanecznego CV.


 

Paweł "Świcol" Świca


Paweł Świca

 

Od 2000 roku niezmiennie w ścisłej czołówce polskich perkusistów rockowych. Zagrał do tej pory już kilkaset koncertów na największych scenach w kraju, Europie oraz USA.

Od wielu lat jest endorserem znanych na całym świecie perkusyjnych firm Premier oraz Meinl. Współpracował i koncertował z takimi zespołami jak: ADONAI, ARMIA, ZBYLAKI, MACIEJ BALCAR, LOMBARD, ARTROSIS i ELECTRIC CHAIR.

Ma na swoim koncie wiele płyt oraz teledysków. W chwili obecnej współpracuje i koncertuje z zespołami SONUSVENA oraz TANDETA BLUES BAND, o których robi się coraz głośniej w kraju jak i za granicą.


 

Ewa Bartkowiak i Kamil Juskowiak - wygrani konkursu KROTOSZYŃSKIE TALENTY w 2013 roku

 

Ewa Bartkowiak i Kamil Juskowiak


 

Skrutiner (osoba odpowiedzialna za przebieg obrad jury)

Patryk Serafiniaktancerz posiadający międzynarodowa klasę taneczną „S”.

 

Patryk Serafiniak


 

UWAGA!!! Niespodzianka. W przerwie podczas obrad jury na scenie wystąpi zespół The Purple Onions z Kalisza.

 

 

Dziękujemy za wsparcie sponsorom, dzięki którym możemy ufundować fajne nagrody dla zwycięzców. W tym roku wspierają konkurs:

 

Sponsorzy


lokalizacja
Miejsce:

sala Kina 3D Przedwiośnie
ikona daty 11-04-2014, 00:18 ikona autoraRedaktor KOK
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się