Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Unia Europejska Pogoda dla Krotoszyna
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
200_rekrutacja_2017.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
37281264
Portal
grafika
Zapytaj burmistrza 2017-2018

 

Serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców gminy Krotoszyn do skorzystania z możliwości komunikacji ze mną za pomocą internetu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie dziękuję.
 
Burmistrz Krotoszyna
Franciszek Marszałek
 
 
REGULAMIN:
 
1. Zadając pytanie, Użytkownik akceptuje Regulamin.
2. Pytanie proszę przesłać za pomocą formularza kontaktowego (dostępny poniżej pod napisem "Komentarze"), podając pseudonim lub imię i treść pytania. Natępnie tekst należy zatwierdzić poprzez "Dodaj komentarz".
3. Użytkownik wyraża zgodę na publikację imienia oraz treści pytania na stronie internetowej www.krotoszyn.pl
4. Pytanie powinno być precyzyjne, w formie 1-2 zdań.
5. Pytania są publikowane w wersji nadesłanej, z zachowaniem oryginalnej pisowni.
6. Odpowiedź odnosi się wyłącznie do pytania i jest udzielana w zakresie kompetencji służbowych burmistrza i zadań gminy.
Uwaga! Nie publikujemy uwag ani komentarzy dotyczących funkcjonowania urzędów, które nie podlegają władzy burmistrza, jak np. urząd pracy, starostwo, policja, służba zdrowia itp.
Rubryka ma służyć dobrej komunikacji burmistrza z mieszkańcami w sprawach związanych z zadaniami naszej gminy.
 
7. Odpowiedź na zadane pytanie jest publikowana na tej stronie lub jeśli internauta sobie tego nie życzy, wysyłana na podany przez niego e-mail.
8. Termin udzielenia odpowiedzi jest uzależniony od liczby napływających pytań oraz stopnia ich skomplikowania.
9. Zabronione jest używanie wulgaryzmów, przesyłanie tekstów zawierających groźby lub obraźliwe wypowiedzi o konkretnych osobach (rubryka jest moderowana).
10. W przypadku złamania powyższych zakazów pytanie nie będzie publikowane, a odpowiedź na nie nie będzie udzielona.
11. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania często powtarzane. Proszę przejrzeć poprzednie wypowiedzi, ponieważ wielu Użytkowników porusza w swoich pytaniach te same tematy.

12. Zastrzeżenia mieszkańców dotyczące porządku na posesjach prywatnych innych osób prosimy przekazywać do Straży Miejskiej, bowiem nie publikujemy uwag z danymi osobowymi lub adresowymi. Niemniej każda taka uwaga, również nie opublikowana, jest przekazywana do SM.  

* * *

Ważne dla usprawnienie komunikacji: Jeśli pytanie ma dotyczyć poruszonego już w tym dziale tematu i chcemy dodać do niego swoje nowe pytanie, prosimy poprzedzić wpis kliknięciem na słowo Odpowiedz przy danym zagadnieniu. Kontynuowanie w ten sposób dyskusji ułatwi przeglądanie działu pod kątem poruszanych tematów. 
 
 
 

ikona daty05-09-2017, 00:37 ikona autoraaa
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Komentarze (13)
ikona daty 2017-09-12 20:02 ikona autora strazak
wstyd p. burmistrzu. chodzi o powiatowe zawody strazackie. zadnej informacji na stronie www ani w gazetach dla mieszkancow o tym ze maja sie odbyc zawody. dlaczego? po zawodach artykuł na stronie krotoszyna dno totalne. wstyd wam bylo ze gmine w calosci reprezemtowala wies a nie osp krotoszyn i dlatego zadnej inf.? nawet nikt nie podziekowal tym jednostka osp. najwazniejsze ze samorzadowcy sobie puchary porozdawali. wstyd.
ikona daty 2017-09-12 11:22 ikona autora ola
szanowny panie burmistrzu,dlaczego ulica fabryczna od ul. konstytucji do ul. benickiej jest tak zaniedbana i zapomniana przez władze miasta ?w sierpniu został zerwany chodnik w celu przeprowadzenia robót ziemnych, który został położony ponownie gorzej niż ten zerwany.od dworca autobusowego do ul. benickiej rosną chaszcze na wysokość 1m nie ścinane w tym roku. przerwany wjazd do byłego tartaku został tylko zasypany a nie utwardzony jak był wcześniej. wyjeżdżając z posesji można urwać zawieszenie.regularnie płacimy podatki do miasta i prosimy o interwencję.zwracaliśmy się wcześniej o pomoc, ale niestety bez skutku.
ikona daty 2017-09-15 14:17 ikona autora franciszek marszałek
ulicą fabryczną zarządza powiatowy zarząd dróg w krotoszynie i tam należy kierować wszelkie pytania i uwagi.
ikona daty 2017-09-11 14:17 ikona autora roman
witam-panie burmistrzu-co jest przyczyną przerwania remontu na ul.stawnej?
ikona daty 2017-09-15 14:21 ikona autora franciszek marszałek
inwestycja jest realizowana przez starostwo powiatowe w krotoszynie. termin ukończenia inwestycji zostanie dotrzymany.
ikona daty 2017-09-09 07:44 ikona autora jerzy.jaruzel@wp.pl
dzień dobry jetsem mieszkańcem ulicy konarzewskiej w krotoszynie i chciałbym się dowiedzieć jakie są plany dotyczące poprawy naszych warunków mieszkaniowych, mam tutaj na myśli utwardzenie nawierzchni.
ikona daty 2017-09-15 13:42 ikona autora franciszek marszałek
w najbliższych miesiącach zostanie ogłoszony przetarg na budowę ulicy konarzewskiej.
ikona daty 2017-09-07 12:05 ikona autora mieszkaniec salni
panie burmistrzu moje pytanie dotyczy ulicy dębowej na salni. czy może pan powiedzieć kiedy zostanie położona nawierzchnia asfaltowa obiecana od 15 lat. za pana poprzednika oszabrowano dzisiejszą ulice leśną przez zwężenie jej o ponad metr, co jest niezrozumiałe przez mieszkańców , na dzień dzisiejszy zakończyło się wymianę rur i hydrantów na ul. dębowej , a nawierzchni asfaltowej obiecanej przez władze jak niema tak niema , pomimo ujęcia tego w planach inwestycyjnych na ten rok. proszę odpowiedzieć kiedy to nastąpi.
ikona daty 2017-09-06 12:08 ikona autora mieszkaniec
wreszcie powstała nowa linia przez zduny do chachalni. szkoda, że nie wraca przez bolewskiego bo przy okazji mogli by z autobusu skorzystać mieszkańcy południowo-wschodniego krotoszyna i dojechać do szkół czy na targowisko miejskie. te godziny są trochę dziwne....ale układał chyba je jakiś koordynator z doświadczeniem
ikona daty 2017-09-06 11:56 ikona autora janek z kobierna
witam pana burmistrza. co się dzieje z rowerem miejskim. taka fajna inicjatywa i co? rozumiem, że chuligani zniszczyli wiele z nich, ale był czas wyremontować i pozyskać nowe. taki fajny pomysł a umarł szybciej niż powstał. niech pan pogoni podległe służby do roboty
ikona daty 2017-09-15 13:57 ikona autora franciszek marszałek
pomysł w dalszym ciągu uważam za dobry i warty kontynuowania, jednak obecnie analizujemy możliwość zabezpieczenia rowerów przed ich znikaniem. do realizacji pomysłu powrócimy w przyszłym roku.
ikona daty 2017-09-05 23:00 ikona autora mieszkaniec
witam panie burmistrzu, mam pytanie odnośne ul. piaczyńskiego jak i ul. genowefy młynarz. ile czasu mieszkańcy będą musieli czekać, aby droga była przejezdna? z moich obserwacji wynika, że ziemia została już wybrana ok 4msc temu. niestety nie jest to wystarczające aby samochody mogły swobodnie przejeżdżać. pięć lat czekania na drogę która w dodatku nie będzie asfaltowa ani wyłożona brukiem to jakaś kpina. pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
ikona daty 2017-09-05 11:52 ikona autora mama
powracając do wątku który poruszony był około rok temu ( a niestety usunięty ze strony) na temat pobierania opłat przez przedszkola na terenie gminy krotoszyn na środki higieny osobistej i "wyprawki " - gdzie burmistrz nie widział w tym nic złego zamieszczam fragment z pisma przesłane przez ministerstwo edukacji " za działanie przedszkola, w tym zagwarantowanie bezpiecznych i higienicznych warunków nauki, wychowania i opieki, w tym zapewnienie m.in. środków higieny osobistej, artykułów biurowych, zabawek odpowiada organ prowadzący. nie jest to rolą rodziców. pobieranie dodatkowych opłat na zakup kredek i innych przyborów – tzw. „wyprawki” jest niezgodne z prawem. rodzic powinien jedynie wyposażyć dziecko w przybory pozwalające na utrzymanie higieny osobistej np. buty na zmianę, chusteczki higieniczne, szczoteczkę i pastę do zębów. osobą odpowiedzialną za właściwą organizację pracy przedszkola, w tym również zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w przedszkolu, jest bezpośrednio jego dyrektor. Źródło: ministerstwo edukacji narodowej