Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
44814787
Portal
grafika
Zapytaj burmistrza 2018-2019

Serdecznie zachęcam wszystkich mieszkańców gminy Krotoszyn do skorzystania z możliwości komunikacji ze mną za pomocą internetu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Państwa pytania. Serdecznie dziękuję.

 
Burmistrz Krotoszyna
Franciszek Marszałek
 
 
REGULAMIN:
 
1. Zadając pytanie, Użytkownik akceptuje Regulamin.
2. Pytanie proszę przesłać za pomocą formularza kontaktowego (dostępny poniżej pod napisem "Komentarze"), podając pseudonim lub imię i treść pytania. Natępnie tekst należy zatwierdzić poprzez "Dodaj komentarz".
3. Użytkownik wyraża zgodę na publikację imienia oraz treści pytania na stronie internetowej www.krotoszyn.pl
4. Pytanie powinno być precyzyjne, w formie 1-2 zdań.
5. Pytania są publikowane w wersji nadesłanej, z zachowaniem oryginalnej pisowni.
6. Odpowiedź odnosi się wyłącznie do pytania i jest udzielana w zakresie kompetencji służbowych burmistrza i zadań gminy.
Uwaga! Nie publikujemy uwag ani komentarzy dotyczących funkcjonowania urzędów, które nie podlegają władzy burmistrza, jak np. urząd pracy, starostwo, policja, służba zdrowia itp.
Rubryka ma służyć dobrej komunikacji burmistrza z mieszkańcami w sprawach związanych z zadaniami naszej gminy.
 
7. Odpowiedź na zadane pytanie jest publikowana na tej stronie lub jeśli internauta sobie tego nie życzy, wysyłana na podany przez niego e-mail.
8. Termin udzielenia odpowiedzi jest uzależniony od liczby napływających pytań oraz stopnia ich skomplikowania.
9. Zabronione jest używanie wulgaryzmów, przesyłanie tekstów zawierających groźby lub obraźliwe wypowiedzi o konkretnych osobach (rubryka jest moderowana).
10. W przypadku złamania powyższych zakazów pytanie nie będzie publikowane, a odpowiedź na nie nie zostanie udzielona.
11. Nie będą udzielane odpowiedzi na pytania często powtarzane. Proszę przejrzeć poprzednie wypowiedzi, ponieważ wielu Użytkowników porusza w swoich pytaniach te same tematy.

12. Zastrzeżenia mieszkańców dotyczące porządku na posesjach prywatnych innych osób prosimy przekazywać do Straży Miejskiej, bowiem nie publikujemy uwag z danymi osobowymi lub adresowymi. Niemniej każda taka uwaga, również nie opublikowana, jest przekazywana do SM.  

* * *

Ważne dla usprawnienie komunikacji: Jeśli pytanie ma dotyczyć poruszonego już w tym dziale tematu i chcemy dodać do niego swoje nowe pytanie, prosimy poprzedzić wpis kliknięciem na słowo Odpowiedz przy danym zagadnieniu. Kontynuowanie w ten sposób dyskusji ułatwi przeglądanie działu pod kątem poruszanych tematów. 
Adminnistrator

* * *

 
 

 

ikona daty07-11-2018, 02:27 ikona autoraaa
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
Komentarze (4)
ikona daty 2018-11-07 19:06 ikona autora miki
dlaczego tak długo nie było pytań do burmistrza? w sumie to myślałem że już je usunięto na zawsze, a możeby to dobrze przemyśleć, bo zanim burmistrz odpowie po dwóch tygodniach to ja już dzwonię telefonicznie i wiem wszystko! w dobie telefonii bezpłatnej niewarto może silić się na słowo pisane - odpisywane z dużym opóźnieniem. a jak już to może czat - burmistrz na żywo? pozdrawiam
ikona daty 2018-11-09 11:34 ikona autora franciszek marszałek
szanowny panie, zgodnie z informacja na stronie - rubryka była nieczynna w okresie wyborów. czas odpowiedzi w okresie działania rubryki jest uzależniony od moich możliwości czasowych oraz od tematu pytania, często muszę sprawdzić u źródła dane. odpowiedzi przygotowuję czasami także w domu, po godzinach pracy. rubryka została utworzona dla osób, które mają utrudniony kontakt z urzędem miejskim i ze mną. jeśli jest możliwość zadzwonienia do naszego urzędu i do mnie, to zachęcam też do takiego kontaktu, bo rzeczywiście połączenia telefoniczne staniały. choć nie zawsze będę dostępny, za co z góry przepraszam. niezależnie od tego będę się starał odpowiadać na wszystkie napisane pytania. pomysł z czatem jest ciekawy, zastanowię się nad tym. pozdrawiam pana
ikona daty 2018-11-07 08:11 ikona autora krotoszynianin
panie burmistrzu moje pytanie dotyczy ul. raszkowskiej od cmentarza do przejazdu kolejowego. kiedy zrealizuje pan swoją obietnice i wyremontuje wyremontowaną nawierzchnie.czy to były tylko obiecanki przedwyborcze.
ikona daty 2018-11-15 09:33 ikona autora franciszek marszałek
szanowny panie, sprawą remontu nawierzchni jezdni ulicy raszkowskiej zajmuje się zarządca tej drogi, czyli powiatowy zarząd dróg. 28 czerwca br. rada miejska w krotoszynie podjęła uchwałę o przekazaniu powiatowi krotoszyńskiemu na ten cel dotacji w wysokości 130 tys. złotych. w kwocie tej 77.026,46 złotych stanowi zabezpieczenie z tytułu rękojmi, które miasto i gmina krotoszyn uzyskała od ubezpieczyciela w związku z upadłością wykonawcy robót budowlanych. dotychczas powiatowy zarząd dróg ogłosił 2 przetargi na remont nawierzchni ulicy raszkowskiej, jednak w obu postępowaniach żaden wykonawca nie złożył oferty. obecnie pzd przygotowuje kolejną procedurę przetargową. pozdrawiam