ban_200_wyb-sam-2018-200px.jpg
Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
43787798
krotower-baner-780.jpg
grafika
WIĘC WIEC! - Koncerty: Pan Przecinek & Zespół Depresyjny, SonusVena, Fisz Emade
Termin:
Od: 16-07-2016, 19:30
Do: 16-07-2016
Kategoria:

 

Z uwagi na prognozy pogody, które zapowiadają opady deszczu w najbliższy weekend, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertów, które miały się odbyć w parku miejskim w piątek 15.07 i koncertów Więc Wiec w sobotę 16.07 do hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół nr 3! Plan imprez i godziny pozostają BEZ ZMIAN!

 

W Krotoszynie rewolucji ciąg dalszy! Ponownie będziemy wiecować na rzecz uczestnictwa w kulturze, że jest nam dobrze wtedy, gdy nas dotyka, że potrzebujemy kultury, że jesteśmy w dobrym towarzystwie – bo z pewnością je stworzymy.


Na naszym krotoszyńskim Rynku ponownie wystąpią ambasadorzy kultury polskiej. Prawdziwi wizjonerzy, bezkompromisowi twórcy artystycznych kreacji. W tym roku również towarzyszyć nam będą cytaty, które budować będą w nas postawę, że warto dbać o nasz rozwój - kulturę, która tworzy osobowość.


Tym razem spotkamy się nie sześć razy a pięć, jednak obiecujemy, że poziom naszych spotkań będzie wysoki. Drugi Więc Wiec (a okazuje się, że będzie on pierwszym) odbędzie się już w sobotę 16 lipca!


Swoim honorowym patronat objęło nas Narodowe Centrum Kultury.

BILETY NA MIEJSCA SIEDZĄCE NA RYNKU! (350 szt.) Cena, symboliczna, bo 5 zł. Wykupione miejsca dają gwarancję uczestnictwa w koncercie w razie niepogody i przeniesienia imprezy do sali Kina 3D Przedwiośnie. Bilety już do kupienia, on-line na naszej stronie internetowej www.bilety.kok.krotoszyn.pl oraz w kasie KOK i kasie Kina 3D Przedwiośnie.


Zapraszamy również na nasze wydarzenie na Facebooku.
Nasze kolejne wspólne spotkanie odbędzie się w sobotę 16 lipca br. a spotykamy się w Krotoszynie z takimi artystami jak:


19:30 - Pan Przecinek & Zespół Depresyjny

20:30 - SonusVena

22:00 - Fisz Emade 

PAN PRZECINEK I ZESPÓŁ DEPRESYJNY


Pan Przecinek & Zespół Depresyjny jest zespołem, który gra muzykę z pogranicza alternatywnej poezji śpiewanej. W jego skład wchodzą osoby, które z pasji tworzą własną muzykę. Ta mocno zakorzeniona we współczesnych problemach ma uwrażliwiać słuchaczy na codzienność, w której ważne staje się słowo i drugi człowiek.


Ich muzykę najpełniej opisują słowa wokalisty:


skrzydlaty pies głośno zamiauczał
wskoczył na dach
zeskoczył na drzewo
zjadł dwa orzechy
przeskoczył przez bramę polizał po dłoni i zasnął w pościeli kolorowej
Tak samo człowieku uskrzydlony słowem nosi czasem w mordzie
resztki książek mądrych


fot. Maciej Karolewski


Skład zespołu:

Marcin Szyndrowski - gitara, wokal

Maciej R. Hoffmann - bas

Marta Ratajczyk - skrzypce, wokal

Marcin 'Żukis' Żak - perkusja


Zapraszamy na fanpage zespołu oraz na krotoszyński Rynek. 

SONUSVENA


SonusVena to energetyczna mikstura melodyjnego rock-metalu z kobiecym wokalem. SonusVena rozpoczął działalność w roku 2011. Współtworzą go muzycy z dużym doświadczeniem scenicznym i pokaźnym dorobkiem wydawniczym. Od momentu powstania zespół jeszcze pod nazwą Electric Chair nagrał i opublikował kilka singli: „Luana”, „Like a cure”, „Inflamed” i „Solaris”.


W dorobku SonusVena są trzy klipy koncertowe. „Northern Killing Time Beyond TheOverwhelming Heart”, będącym medleyem utworów zespołów, w których muzycy Sonusvena dotychczas grali, m.in. Aion, Sacriversum, Pathfinder. Utwór ten ukazał się na składance „Sampler 5” wydanej przez niezależną wytwórnię Halotan Records w 2012 roku. „Annihilation” to utwór, do którego w 2014 roku powstał teledysk zmontowany z materiałów video nadesłanych na prośbę zespołu, przez uczestników koncertów SonusVena. W 2015 zespół we współpracy z Wydawnictwem Insignis skomponował piosenkę specjalnie na potrzeby wydawanej książki Magdaleny Kozak „Łzy diabła”. Numer „Mściciel z pól”, do którego powstał teledysk pilotował powieść, będąc elementem fabuły książki. W roku 2012 zespół jeszcze jako Electric Chair został zwycięzcą plebiscytu na Artystę Roku 2012 w serwisie NetFan.pl


Zespół prowadzi także aktywną działalność koncertową grając w Polsce i Europie. W muzyce Sonusvena słychać inspiracje różnymi gatunkami muzycznymi od metalu, po muzykę klasyczną i elektronikę. Ta różnorodność wpływów i łączenie ich na pokładzie SonusVena jest fundamentem muzycznym zespołu. Wokalistka odzwierciedlając to założenie wykorzystuje wszechstronnie swój wachlarz wokalnych możliwości od delikatnej barwy, przez rockowy pazur po operowy sopran.


Zapraszamy na oficjalną stronę Zespołu i na fanpage Zespołu oraz na krotoszyński Rynek rzecz jasna.Skład Zespołu:

Agata Lejba-Migdalska - śpiew, autorka tekstów

Łukasz 'Migdał' Migdalski - instrumenty klawiszowe, kompozycje i produkcja nagrań

Krystian 'MacKozer' Kozerawski - gitara

Hubert 'Hubass' Walczak - bas

Paweł 'Świcol' Świca - perkusja 

FISZ EMADE


Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.


Ich ostatnia płyta Mamut, wydana w 2014 roku to jedno z największych ich dokonań. Uznana przez wielu za płytę roku (np. Gazeta Wyborcza), została również laureatem Fryderyka 2015 w kategorii album roku elektronika/indie/alternatywa.

 

Jesienią zapowiadana jest nowa płyta Fisza Emade, z której piosenka "Telefon" już zyskała ogromną polularność.


 

Zapraszamy na fanpage Zespołu oraz na krotoszyński Rynek oczywiście.


lokalizacja
Miejsce:

Rynek w Krotoszynie
ikona daty 15-07-2016, 16:55 ikona autoraRedaktor KOK
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się