Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
200_powietrze.jpg
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
45234175
Wiadomości
grafika
Jesienne nabory do Akademii Piłkarskiej Reissa

 

Zaufało nam już ponad 7000 tysięcy zawodników. Wszystko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zawodnika i zaangażowaniu profesjonalnej kadry trenerskiej które są znakami rozpoznawczymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Obecnie prowadzimy nabory dla następujących grup wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat) oraz Młodzik (12-13 lat). Każdy uczestnik, który zdecyduje się przyłączyć się do naszej drużyny we wrześniu otrzyma w prezencie piłkę z oficjalnej kolekcji klubu. Dwa próbne treningi w Krotoszynie są zupełnie darmowe.

Wstąpienie do zespołu grającego pod egidą Akademii Piłkarskiej Reissa jest gwarantem bezpieczeństwa z uwagi na zawarte w abonamencie ubezpieczenie. Zawodnicy mają ponadto możliwość trenowania na najlepszych obiektach z wykorzystaniem w pełni specjalistycznego, atestowanego sprzętu, skorzystania z porad dietetyka klinicznego stale współpracującego z naszym klubem,a także są pod stałą opieką klubowego fizjoterapeuty.

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł realizować swoją piłkarską pasję – nie zwlekaj. Akademia Piłkarska Reissa oferuje możliwość trenowania w oparciu o ciągłość szkolenia oraz udziału w autorskim projekcie Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, gdzie młodzi adepci mogą rozwijać umiejętność gry w myśl zasad fair play i szacunku do przeciwnika.

 

Więcej informacji na stronie http://www.akademiareissa.pl/krotoszyn/treningi lub pod numerem telefonu koordynatora lokalizacji Krotoszyn - Grzegorza Nowaka (661-843-179).

 

Postaw na profesjonalny start!

 

 

ikona daty05-09-2018, 14:42 ikona autoraPB ikona wyświetleń671
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt