Napisz do SM Zapytaj burmistrza
Wirtualny spacer Fotogaleria - Miasto i Gmina krotoszyn
Kamera na żywo Mapa gminy
Projekty unijne Pogoda dla Krotoszyna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
bannerOZE2017.jpg
baner200_sms.jpg
baner200_newsletter.jpg
baner200_youtube.jpg
bilety-kok-krotoszyn-pl-200.jpg
rekrutacja_200_napis.jpg
baner200_projekty_unijne.jpg
baner200_sprawdz_dowod.jpg
baner200_600lat_info.jpg
Księga Gości www.eko7.krotoszyn.pl
Naziemna TV cyfrowa Trasy rowerowe w Krotoszynie
Miasto monitorowane Działki na sprzedaż
Krotoszyński Rower Miejski Trasy rowerowe w Krotoszynie
Licznik odwiedzin od 09.04.1998
39997059
Portal
Powitanie

Witamy Państwa w Krotoszynie – tętniącym życiem ośrodku gminnym i powiatowym o sześćsetletniej historii. Zapraszamy do bliższego poznania miasta i jego mieszkańców. Czas, który zechcą Państwo u nas spędzić, nie będzie zmarnowany. Jeżeli pobyt w Krotoszynie ma charakter zawodowy, mamy nadzieję, że wyjadą Państwo zadowoleni z zawartych umów i powziętych ustaleń, jeśli prywatny – zapraszamy do zwiedzania miasta i jego pięknych okolic. Zapewnią one odpoczynek i pozwolą zgromadzić nowe siły. Spotkają się Państwo z sympatią i przyjaźnią krotoszynian – ludzi szanujących swoje miasto i ceniących wartości, dzięki którym mogło ono powstać.

Burmistrz Krotoszyna - Franciszek Marszałek               Przewodnicząca Rady Miejskiej - Zofia Jamka

       Burmistrz Krotoszyna - Franciszek Marszałek                                                Przewodnicząca Rady Miejskiej - Zofia Jamka

Krotoszyn – miasto o bogatej historii zapisanej w zabytkach, pięknych kamienicach i starych uliczkach. Jest godnym zainteresowania nie tylko ze względu na swą bogatą przeszłość. Każdy z gości odwiedzających miasto, nawet przejazdem, spotka tu życzliwych ludzi, chętnych do współpracy i pomocy. Wielość firm, reprezentujących różne gałęzie przemysłu, zachęca nie tylko inwestorów ale i chętnych do podjęcia pracy. Sprawia, że miasto staje się miejscem do robienia dobrych interesów, rozwoju gospodarki i szansą dla nie tylko dużych inwestorów ale i małych. Piękno Krotoszyna można dostrzec zwiedzając nie tylko zabytkową starówkę miasta, ale także przechadzając się pośród terenów zielonych w parku krajobrazowym lub na krotoszyńskim Błoniu. Mogą Państwo przekonać się o tym sami, odwiedzając nasze miasto.
 
 

fot. A. Augustyniak

ikona daty02-01-2015, 22:52 ikona autoraAdministrator
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt