🏀 KOSZYKÓWKA 3x3 WRACA NA ORLIK! 🏀
Po udanych czerwcowych zmaganiach zapraszamy na kolejny turniej koszykówki 3x3 organizowany w ramach projektu „Aktywny Orlik” Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zawody organizowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn we współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK w Krotoszynie odbędą się już 4 lipca.
Rywalizacja zostanie przeprowadzona w dwóch kategoriach wiekowych:
⛹️ Rocznik 2013 i młodsi – godz. 10:00–12:30
⛹️ Rocznik 2011 i młodsi – godz. 12:30–15:00
✅ Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny!
Obowiązkowe oświadczenie uczestnika znajdziecie do pobrania poniżej!
📅 Termin zgłoszeń: do 1 lipca 2026 r.
📞 Zapisy pod numerem telefonu: 722 67 60
🏢 Lub w sekretariacie Centrum Sportu i Rekreacji WODNIK w Krotoszynie.
Zbierzcie drużynę, zaproście znajomych i spędźcie aktywnie wakacyjny dzień na boisku. Czekają na Was sportowe emocje, zdrowa rywalizacja i świetna zabawa!
Do zobaczenia na Orliku!
.png)




















